DISCOVER MERMAID

  • Discover Mermaid UTRtek – odkryj pływanie w syrenim ogonie - to kurs dla tych, którzy chcą spróbować tego sportu, sprawdzić czy to dla nich. Podczas takich zajęć instruktor przeprowadza krótką lekcję wprowadzającą dotyczącą sprzętu oraz technik pływania, a następnie podczas zajęć basenowych z kursantem realizuje podstawowe ćwiczenia. Minimalny wiek 6 lat.

JUNIOR MERMAID DIVER

 

 

  • Junior Mermaid Diver UTRtek – kurs młodszej syrenki - to zajęcia dla dzieci od 6 roku życia. Tu również mamy teorię i praktykę. Podczas kursu młode syrenki uczą się poruszać się w syrenim ogonie. Pływać na bezdechu pod wodą, pływać w ogonie na plecach oraz wykonują szereg zabawowych, bo przecież mermaiding to przede wszystkim zabawa. Maksymalna głębokość 2 metry.

 

 

MERMAID DIVER

  • Mermaid Diver UTRtek – kurs syreny - minimalny wiek dla tych zajęć to 12 lat. Podział na wiek dla syren wiąże się z głębokościami, na których mogą one nurkować. Po takim kursie syrena powinna mieć wiedzę i umiejętności, dzięki którym zgodnie z certyfikatem powinna umieć bezpiecznie nurkować maksymalnie do 5 metrów.  Podczas tego kursu syreny uczą się nie tylko poruszać w ogonie, ale także umiejętnie schodzić pod wodę. Instruktorzy uczą jak pracować z oddechem, pokazują też techniki relaksacyjne, które odpowiednio wpływają na czas i sposób nurkowania.

ADVANCED MERMAID DIVER

  • Advanced Mermaid Diver UTRtek - to kurs skierowany dla syren, które chcą rozwijać swoje umiejętności. Wymagany wiek ze względu na głębokość to 12 lat. Podczas kursu instruktorzy pokazują jak wydłużyć swój czas przebywania pod wodą. Razem z kursantem pracują nad jego stylem. Pojawiają się również elementy choreograficzne.

MERMAID INSTRUCTOR

  • Mermaid Instructor – instruktor pływania w syrenim ogonie - dla niektórych mermaiding to nie tylko pasja, to sposób życia. Co zrobić, żeby móc nauczać innych? Żeby zostać instruktorem pływania w syrenim ogonie trzeba mieć skończone 18 lat i mieć jeden z wymaganych stopni – divemaster (stopień nurkowy), instruktor bądź asystent instruktora nurkowania. Instruktor pływania lub snorklingu. Wśród wymagań wstępnych jest również test pływacki, zaświadczenie od lekarza potwierdzające zdolność do uprawnianie tego sportu oraz ważne szkolenie z pierwszej pomocy.
  • Instructor Mermaid po zakończonym kursie jest uprawniony do nauki oraz wystawiania certyfikatów UTRtek dla kursów wymienionych wyżej.

Świat Syreny jeszcze nigdy nie był tak blisko. Podczas tych zajęć łączymy dobrą zabawę z umiejętnościami nurkowania na bezdechu. 

Zajęcia odbywają się na basenie pod okiem wykwalifikowanego instruktora (mermaid instructor ). Po każdym kursie jest wystawiany certyfikat.

Warszawska Szkoła Nurkowania

(obok Białołęckiego Ośrodka Sportu)

ul. Mehoffera 26

Warszawa 03-131

e-mail: wawadive@gmail.com

akademiasyren@gmail.com

    tel. + 48 607555886

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą wykorzystane do jednorazowego kontaktu i nie  będą przetwarzane.